Klub u poutníka Hrocha
Klub u poutníka Hrocha

OTEVŘENO: pondělí až pátek od 16 do 20 hodin

ostatní dny pouze v době konání klubových akcí nebo na objednání členem Klubu (min. den předem)

Do klubu se dostanete tramvají 3 nebo 1 nebo 24 z metra B Palmovka nebo C Kobylisy a vystoupíte na zastávce Vychovatelna. Potom sejdete do podchodu, dáte se doleva, po chodníku ke schodům, po nich dolů do dalšího podchodu a vylezete v ulici Gabčíkově. Přejdete ulici (pozor na bláznivé řidiče) a půjdete podél zeleného plotu dolů, až k brance. Zavoláte mi a já vám přijdu otevřít. Nebo budou vrátka odemčená, stisknete kliku a prostě vejdete...

MAPKU NAJDETE ZDE

Klub U poutníka Hrocha, místo, kde se mohou setkávat pohodoví lidé v klidném prostředí. Prostor, který v sobě soustředí samé dobré předpoklady k příjemnému prožití několika chvil i celého odpoledne, podvečera, večera. Chcete si vychutnat kávu, čaj, studený nápoj, víno, kofolu? Přečíst si nějakou knížku, zahrát si stolní hru? Poslechnout si nějaký koncert, shlédnout divadlo nebo být přítomni autorskému čtení? Nevadí vám nekuřácké prostředí? Pak jste tady správně. Klub u poutníka Hrocha.

 

 

 

 

 

INFORMACE O KLUBU:

Jedná se o soukromý klub pro členy a prodejna s vinotékou pro širokou veřejnost a Distribuční centrum ZNOVÍN ZNOJMO a.s.. Sortiment prodejny obsahuje vína ze Znovína, dárky Putování Hrocha a také všechny knihy, které P.H.B. dosud napsal a vydal.

Členství v klubu je placené, ve třech úrovních:

- Klubová karta Klasik (za Kč 100,-/rok) umožňuje držiteli vstup do klubu, konzumaci nápojů a občerstvení za klubové ceny. Člen má právo být informován mailem o všech akcích klubu.

- Klubová karta Individual (za Kč 1.000,-/rok) umožňuje držiteli vstup do klubu, konzumaci nápojů a občerstvení za klubové ceny. Držitel má právo být informován mailem o všech akcích klubu. Držitel má právo dostat vstupní přivítací nápoj (2dcl vína nebo 1dcl medoviny) při prvním příchodu toho dne. Držitel má právo na 10 % slevu ze vstupného na placené klubové akce (degustace, koncerty, divadla, autorská čtení apod.)

- Klubová karta Exkluzíve (za Kč 10.000,-/rok) umožňuje držiteli vstup do klubu, konzumaci nápojů a občerstvení za klubové ceny. Držitel má právo být informován mailem o všech akcích klubu. Držitel má právo dostat vstupní přivítací nápoj (0,7l láhev vína nebo 1l stáčeného vína nebo 0,5l medoviny) při prvním příchodu toho dne. Držitel má právo na 25 % slevu ze vstupného na placené klubové akce (degustace, koncerty, divadla, autorská čtení apod.)

Všechny částky jsou chápány jako příspěvek na vybavení a fungování klubu. S přijetím klubové karty přijímá držitel i Pravidla klubu U poutníka Hrocha.

Karta platí vždy 12 měsíců od zakoupení a je nepřenosná.

Novinkou pro nedůvěřivce a méně známé osoby je k dispozici měsíční karta na zkoušku:

Tuto kartu získáte od poutníka Hrocha na akcích, pokud si o ni řeknete. Nebo si pro ni můžete zajít přímo do klubu, až budete mít cestu. Vyznačím vám platnost a pak už můžete využívat výhod klubu po dobu celého měsíce. Platí, že jeden člověk může tuto kartu využít pouze jednou. Během následujícího měsíce budete mít dostatek času, rozmyslet si, který typ členství pro vás bude ten pravý.

Klub je rozdělený na dvě části. Žlutou místnost, která je vyhrazena zejména Hroším poutníkům a je celkově klidnější, tedy vhodná ku četbě a rozjímání. Druhou místností je zelená, která je návštěvníkům nepřístupná.

Distribuční centrum ZNOVÍN ZNOJMO a.s.

Od srpna 2015 funguje v Klubu také DC Znovín. V praxi to znamená, že si oblíbené víno objednáte v eshopu ZNOVÍN a pak zaškrtnete dodání do Klubu U poutníka Hrocha. Výhodou je, že zásilka nemusí splňovat limit Kč 5.000,- a přesto je dodána zdarma. Druhou výhodou je, že máte spoustu času na vyzvednutí své zásilky. Dokonce se můžeme domluvit i na předání mimo otevírací dobu Klubu. Neposlední výhodou je, že zásilky v DC můžete platit i kartou.

V tuto chvíli probíhá i speciální věrnostní akce, žádejte proto svoji soutěžní kartičku.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Jídelní a nápojový lístek

Nápoje nealkoholické

voda z vodovodu                 zadarmo

minerálka 0,3 l                   15,-

Kofola 0,1 l                          3,-

čaj (černý, ovocný)              15,-

káva (turecká, rozpustná)    20,-

mléko do kávy, čaje             5,-

 

Nápoje alkoholické

víno bílé 0,2 l                       25,-

víno červené 0,2 l                 25,-

víno jakostní 0,7 l               od 120,-

víno pozdní sběr 0,7 l          od 160,-

víno výběr z hroznů 0,7 l      od 190,-

víno výběr z hroznů 0,5 l      od 185,-

víno výběr z bobulí 0,5 l       od 220,-

víno ledové, slámové 0,2 l    od 380,-

medovina 0,1 l                     30,-

pivo láhev 0,5 l                     30,-

 

občerstvení: dle aktuální nabídky