Akce Putování Hrocha » 2011 - TV Barrandov
Bubu hledá chlapa

Když jsem se v srpnu 2010 hlásil do nevinně vyhlížející soutěže BUBU HLEDÁ CHLAPA na TV Barrandov, netušil jsem, jak se to celé bude vyvíjet. Přihlásil jsem se na pátek, 9.9.2010 a čekl, co bude. Několik dní před termínem mi přišel mail, abych skutečně přišel, na devátou hodinu ranní. Použil jsem tramvaje, metra i autobusu, abych se dostal k filmovým ateliérům na Barrandově. Celou cestu jsem pozoroval okolostojící pány a poznával v nich potenciální konkurenty. Někteří mne nechávali v klidu, neuměli česky. Jiní mne do klidu dostávali svým předčasným výstupem. Se mnou nevystoupil žádný. Ulevilo se mi.

Ne však na dlouho. Před barákem TV Barrandov se tísnila hromada luxusně vypadajících chlapů. Na recepci jsem podepsal smlouvu, dostal číslo a poslali mne do maskérny. Tam mi prý zapudrují pleš. Již z dálky jsem zaslechl zvučný hlas pana Mezuliána. Býval kdysi mým příbuzným, ale už je to dávno. Věděl jsem, že bude legrace. Pak si nás začali volat do studia a tam jsme se pokoušeli zaujmout porotu. Každý to dělal po svém a výsledek, byť ve značně omezeném výběru, můžete shlédnout na stránkách TV Barrandov.

První díl, vysílaný 6.11.2010

V tomto dílu nás bylo nejvíce. Celkem se do soutěže přihlásilo 182 chlapů s ambicemi.

http://www.barrandov.tv/60132-bubu-hleda-chlapa-epizoda1

Přestože jsem porotu příliš neohromil, neboť jsem si nic nepřipravil a má schopnost improvizace byla snížena na nulu díky šílené porotě, postoupil jsem do dalšího kola.

Druhý díl, vysílaný 13.11.2010

Tady už nás bylo o poznání méně. Mezi prvním a druhým dnem konkurzu jsem se dovolenkoval v Řecku a bylo to znát na mém výkonu. Byl prostě katastrofální. Přesto jsem postoupil dále. Také to nechápu.

http://www.barrandov.tv/60340-bubu-hleda-chlapa-epizoda2

Třetí díl, vysílaný 20.11.2010

Zase je nás o něco méně. Jde do tuhého a fakt jsem se připravoval. Porota to náležitě ocenila. Až na Pavla Zunu, který obrátil.

http://www.barrandov.tv/60462-bubu-hlede-chlapa-epizoda-3

Čtvrtý díl, finále, vysílané 27.11.2010

Tady je nás už jen osm. Postupuje pouhých pět. Dostali jsme pokyn, abychom se oblékli slavnostně. Vzal jsem si své nejlepší hadry, slavnostní renesanci. Porota byla v šoku. Několikrát.

http://www.barrandov.tv/60526-bubu-hleda-chlapa-epizoda4